Skočiť na hlavný obsah

Goes Iron Basic 450i 4x4

Základný model pracovnej štvorkolky Goes s dvoma uzamykateľnými diferenciálmi (predným i zadným). Výborné jazdné vlastnosti na asfaltových a spevnených komunikáciách. Výborná voľba na upravené trávnaté plochy, ktoré vďaka zadnému diferenciálu neničia. Avšak keď sa ale zadný diferenciál zamknete získavate späť vlastnosti ozajstného offroadu a to bez obmedzovača rýchlosti!
Aj napriek tomu, že sa jedná o základný model, vo výbave nechýba elektrický navijak, homologované ťažné zariadenie so zásuvkou a ani kovové nosiče. Goes Iron Basic je dostupná v čiernej farbe s čiernymi plechovými kolesami. Ideálna voľba pre nenáročných zákazníkov na jednoduché práce okolo domu alebo vyvetranie si hlavy niekde v prírode.

Opýtajte sa na produkt
Cena s DPH
4690.00€
Cena bez DPH
3908.34€
Varianty
Goes Iron Basic 450i 4x4 čierna
Goes Iron Basic 450i 4x4 čierna s EPS (+600 EUR)
Goes Iron Basic 450i 4x4
Výhody modelu

Ideálna pracovná štvorkolka na ranč, do lesa, na chalupu a vlastne do každého domu, kde potrebujete prevážať materiál z bodu A do bodu B. Široké spektrum príslušenstva, ako mulčovače, vozíky, vyvážačky dreva, sypače a postrekovače, snehové radlice a frézy a kopec iného. Vodou chladený 4-taktný motor, dve rýchlosti vpred, z toho jedna s redukciou, spiatočka, kanadský variátor CV-Tech sú v základnej výbave všetkých pracovných štvorkoliek Goes. Kotúčová brzda na všetkých štyroch kolesách, LED denné svietenie, šesť plátnové pneumatiky Abuzz, zámok riadenia, uzamykateľná nádrž, nič z toho nechýba ani v tomto základnom modeli. Homologizácia pre dve osoby, na bielych ŠPZ. K riadeniu je potrebné vodičské oprávnenie skupiny B.