Skočiť na hlavný obsah

Goes Iron 450i 4x4

Základný model pracovnej štvorkolky Goes s dvoma uzamykateľnými diferenciálmi (predným i zadným). Výborné jazdné vlastnosti na asfaltových a spevnených komunikáciách. Výborná voľba na upravené trávnaté plochy, ktoré vďaka zadnému diferenciálu neničia. Avšak keď sa ale zadný diferenciál zamknete získavate späť vlastnosti ozajstného offroadu a to bez obmedzovača rýchlosti!
Aj napriek tomu, že sa jedná o základný model, vo výbave nechýba elektrický navijak, homologované ťažné zariadenie so zásuvkou a ani kovové nosiče. Goes Iron je dostupná vo viacerých farebných prevedeniach. Ideálna voľba pre nenáročných zákazníkov na jednoduché práce okolo domu alebo vyvetranie si hlavy niekde v prírode.

Opýtajte sa na produkt
Cena s DPH
6190.00€
Cena bez DPH
5158.33€
Varianty
Goes Iron Basic 450i 4x4 Black
Goes Iron Basic 450i 4x4 Ghost Grey
Goes Iron Basic 450i 4x4 Olive Green
Goes Iron Basic 450i Max 4x4 Camo
Goes Iron Basic 450i 4x4 Black s EPS (+600 EUR)
Technické dáta Goes Iron 450i 4x4
Výhody modelu

Ideálna pracovná štvorkolka na ranč, do lesa, na chalupu a vlastne do každého domu, kde potrebujete prevážať materiál z bodu A do bodu B. Široké spektrum príslušenstva, ako mulčovače, vozíky, vyvážačky dreva, sypače a postrekovače, snehové radlice a frézy a kopec iného. Vodou chladený 4-taktný motor, dve rýchlosti vpred, z toho jedna s redukciou, spiatočka, kanadský variátor CV-Tech sú v základnej výbave všetkých pracovných štvorkoliek Goes. Kotúčová brzda na všetkých štyroch kolesách, LED denné svietenie, šesť plátnové pneumatiky Abuzz, zámok riadenia, uzamykateľná nádrž, nič z toho nechýba ani v tomto základnom modeli. Homologizácia pre dve osoby, na bielych ŠPZ. K riadeniu je potrebné vodičské oprávnenie skupiny B.