Skočiť na hlavný obsah

Goes Cobalt 550i Max 4x4

Dlhá a výkonnejšia verzia Goes Cobalt 550i Max je o 10 koní silnejšia a celých 20 centimetrov dlhšia, predĺžená štvorkolka Goes Cobalt poskytne plný komfort dvom pasažierom. Okrem sedadla sú predĺžené aj nášľapy, so zvýšenou plochu pre pohodlnú polohu nôh spolujazdca. Zadný uzamykateľný diferenciál robí z tejto štvorkolky stroj s výbornými jazdnými vlastnosťami na ceste a spevnených komunikáciách. Výborná voľba na upravené trávnaté plochy, ktoré vďaka zadnému diferenciálu neničia. Keď ale zadný diferenciál uzamknete získate späť vlastnosti skutočného offroadu. Verzia Cobalt 550i Max má navyše Alu kolesá 12" a vybrať si môžete zo širokej škály farebných kombinácií bez ďalších príplatkov. Vo verzii MAX nechýba dokonca ani pohodlná opierka s madlami pre spolujazdca.

Opýtajte sa na produkt
Cena s DPH
7590.00€
Cena bez DPH
6325.00€
Varianty
Goes Cobalt 550i Max 4x4 Black
Goes Cobalt 550i Max 4x4 Ghost Grey
Goes Cobalt 550i Max 4x4 Olive Green
Goes Cobalt 550i Max 4x4 Camo
Technické dáta Goes Cobalt 550i 4x4
Výhody modelu

Ideálna pracovná štvorkolka na ranč, do lesa, na chalupu a vlastne do každého dvora, kde potrebujete prevážať materiál z bodu A do bodu B. Ak budete väčšinu času jazdiť vo dvojici tak predĺžená Max verzia je práve pre vás.
Široké spektrum príslušenstva, ako mulčovače, vozíky, vyvážačky dreva, sypače a postrekovače, snehové radlice a frézy a kopec iného. S modelom LTD urobíte naokolo veľký rozruch a píšte si, že váš sused ju bude čoskoro chcieť tiež.
Vodou chladený 4-taktný motor, dve rýchlosti vpred, z toho jedna s redukciou, spiatočka a kanadský variátor CV-Tech sú v základnej výbave všetkých pracovných štvorkoliek Goes. Kotúčová brzda na všetkých štyroch kolesách, LED denné svietenie, šesťplátnové pneumatiky Abuzz, zámok riadenia, uzamykateľná nádrž, atraktívne Alu kolesá a veľa farieb na výber, vrátane maskovacej Camouflage. Homologizácia pre dve osoby, na bielych ŠPZ podľa novej homologizácie, bez obmedzenia rýchlosť a ďalších drobností znepríjemňujúcich život nás štvorkolkárov. K riadeniu je potrebné vodičské oprávnenie skupiny B.