Skočiť na hlavný obsah

Goes Cobalt 550i 4x4

O celých 10 koní výkonnejší model pracovnej štvorkolky Goes Cobalt s dvoma uzamykateľnými diferenciálmi (predným i zadným). Výborné jazdné vlastnosti na asfaltových a spevnených komunikáciách. Výborná voľba na upravené trávnaté plochy, ktoré vďaka zadnému diferenciálu neničia. Keď ale zadný diferenciál zamknete získavate späť vlastnosti ozajstného offroadu.
Základná výbava obsahuje elektrický navijak, homologované ťažné zariadenie s el. zásuvkou, kovové nosiče, navyše má potom Alu kolesá 12" avšak máte na výber zo škály lakovaných odtieňov, alebo listovú kamufláž.

Opýtajte sa na produkt
Cena s DPH
7190.00€
Cena bez DPH
5991.67€
Varianty
Goes Cobalt 550i 4x4 Black
Goes Cobalt 550i 4x4 Ghost Grey
Goes Cobalt 550i 4x4 Olive Green
Goes Cobalt 550i 4x4 Camo
Technické dáta Goes Cobalt 550i 4x4
Výhody modelu

Žiadne obmedzovača rýchlosti, žiadne výstražné zvuky keď na štvorkolke nesedíte, to je Goes Cobalt. Ideálna pracovná štvorkolka na ranč, do lesa, na chalupu a vlastne do každého domu, kde potrebujete prevážať materiál z bodu A do bodu B. Široké spektrum príslušenstva, ako mulčovače, vozíky, vyvážačky dreva, sypače a postrekovač, snehové radlice a frézy a kopec iného. S modelom LTD urobíte naokolo veľký rozruch a píšte si, že váš sused ju bude čoskoro chcieť tiež. Vodou chladený 4-taktný motor, dve rýchlosti vpred, z toho jedna s redukciou, spiatočka a kanadský variátor CV-Tech sú v základnej výbave všetkých pracovných štvorkoliek Goes. Kotúčová brzda na všetkých štyroch kolesách, LED denné svietenie, šesť plátnové pneumatiky Abuzz, zámok riadenia, uzamykateľná nádrž, atraktívne Alu kolesá a veľa farieb na výber, vrátane maskovacej Camouflage. Homologizácia pre dve osoby, na bielych ŠPZ. K riadeniu je potrebné vodičské oprávnenie skupiny B.